Dit is een rvs zwenkwiel. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 154 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 37 millimeter. De naaflengte bedraagt 44 millimeter bij een asgat van 23.2 millimeter. De draagkracht is 120 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, rollager RVS, dubbele rem, naloop
€55,21 (€45,63 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW420545 |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 44 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Diameter asgat | 23.2 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 47 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











