Dit is een zwenkwiel met een rvs gaffel. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte is 155 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 37 mm. De naaflengte is 44 mm en het asgat heeft een diameter van 23.2 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 120 kg. De lagering bestaat uit een rollager RVS. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, rollager RVS
€41,55 (€34,34 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW961099 |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 44 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Diameter asgat | 23.2 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12 |
| Verwante producten |











