Dit is een los wiel van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 160 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 800 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Wielen 800 kg, Wielen 160 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€25,51 (€21,08 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW986537 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











