Dit is een los wiel gemaakt van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 600 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 500 kg, Wielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€21,34 (€17,64 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW826053 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











