Dit is een los wiel gemaakt van PP. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). De diameter van het wiel is 75 millimeter en de breedte 22 millimeter. De naaflengte is 28 millimeter en het asgat heeft een diameter van 6 millimeter. Het draagvermogen is 60 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Gelagerde wieltjes, Kunststof wielen, Kleine wieltjes, Wielen 75 mm, Wielen 50 kg, Wiel. Merk: Steinco.
PP wiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€9,11 (€7,53 excl. BTW)
Artikelnummer van Steinco: UP1T1
| Artikelnummer | LW501407 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Naaflengte | 28 mm |
| Breedte wiel | 22 mm |
| Diameter asgat | 6 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |






