Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 160 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. De draagkracht is 600 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 500 kg, Wielen 160 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Aluminium wiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€30,20 (€24,96 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW435472 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











