Dit is een zwenkwiel met een gaffel van verchroomd. Dit wiel heeft een wielrem. De bevestiging is van het type draadstift. De bouwhoogte bedraagt 62 millimeter. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van PA (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 52 millimeter en een breedte van 8 millimeter. De draagkracht is 40 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Novio.
Verchroomd zwenkwiel, 52mm diameter, PA loopvlak, glijlager, wielrem
€13,08 (€10,81 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW465233 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 40 Kg |
| Diameter wiel | 52 mm |
| Breedte wiel | 8 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Verchroomd |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 62 mm |
| Uitslag | 20 mm |
| Type bevestiging | Draadstift |
| Afmeting bevestiging | M10x15 |








