Dit is een zwenkwiel van verchroomd. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 64 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (zwart). De diameter van het wiel is 50 millimeter en de breedte 52 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 50 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwielen 50 kg, Polyurethaan wielen, Meubelwielen, Zwenkwielen 50 mm, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel. Merk: Maier.
Verchroomd zwenkwiel, 50mm diameter, PU loopvlak, glijlager
€17,22 (€14,23 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW785877 |
| Merk | Maier |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 52 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Verchroomd |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 64 mm |
| Uitslag | 22 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 39x39 / 30x30 / 24x24 / ∅6,2 |
| Verwante producten |









