Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 108 mm. De velg is gemaakt van PA (kleur naturel) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 80 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte is 40 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 120 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 80 mm, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, PU loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€21,49 (€17,76 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW193103 |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |














