Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 105 millimeter. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 5010 gentiaanblauw van kleur). De diameter van het wiel is 80 millimeter en de breedte 35 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 100 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Rubberen wielen, Flightcase wielen, Zwenkwielen 80 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€18,95 (€15,66 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW789782 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |
| Bouwhoogte | 105 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












