Dit is een zwenkwiel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 100 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 75 mm en een breedte van 22 mm. De draagkracht is 120 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€26,38 (€21,80 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 1.A1B0.E060
| Artikelnummer | ZW911076 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 22 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Uitslag | 28 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,2 |








