Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De bevestiging is van het type draadstift. De bouwhoogte is 100 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 75 millimeter en een breedte van 22 millimeter. Het draagvermogen is 120 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€26,77 (€22,12 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW586400 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 22 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Uitslag | 28 mm |
| Type bevestiging | Draadstift |
| Afmeting bevestiging | M10x30 |
| Verwante producten |









