Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type draadstift. De bouwhoogte is 97 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en van het loopvlak TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 75 millimeter en de breedte 22 millimeter. Het draagvermogen is 60 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€18,74 (€15,49 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW485528 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 22 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 97 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Draadstift |
| Afmeting bevestiging | M10x30 |








