Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 97 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en van het loopvlak TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 75 mm en de breedte 30 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 60 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€17,10 (€14,13 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 2.HGL0.E010
| Artikelnummer | ZW323190 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 97 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 58x58 / 47x47 / 40x40 / ∅6,2 |
| Verwante producten |









