Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een rem van het type wielrem. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 100 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 75 mm en de breedte 22 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 120 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€38,60 (€31,90 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 2.GYB0.E060
| Artikelnummer | ZW300061 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 22 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Uitslag | 28 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,2 |








