Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte is 97 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs ). De diameter van het wiel is 75 mm en de breedte 22 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 60 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€11,18 (€9,24 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW678527 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 22 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Bouwhoogte | 97 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,3 |
| Verwante producten |









