Dit is een stalen zwenkwiel. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 109 millimeter. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (oranje). De diameter van het wiel is 75 millimeter en de breedte 40 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 300 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€88,02 (€72,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW786380 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 109 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80x60 / Ø9 |









