Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 70.5 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 50 mm en een breedte van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 60 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 50mm diameter, TPE loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€6,74 (€5,57 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW207887 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 70.5 mm |
| Uitslag | 25 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,3 |
| Verwante producten |









