Dit is een zwenkwiel van staal. Het wiel heeft een rem van het type wielrem. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte is 73 mm. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 50 mm en een breedte van 25 mm. Het draagvermogen is 150 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Zwenkwielen 150 kg, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 50 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 50mm diameter, PU loopvlak, kogellager, wielrem
€23,63 (€19,53 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW978557 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 25 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6200 Z |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 92 Shore A |
| Bouwhoogte | 73 mm |
| Uitslag | 29 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 11 |
| Verwante producten |









