Dit is een zwenkwiel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 458 mm. Het materiaal van de velg is staal (kleur grijs) en van het loopvlak rubber (kleur zwart). De diameter van het wiel is 400 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 25 mm. Het draagvermogen is 400 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 400mm diameter, massief rubberen loopvlak, kogellager
€304,05 (€251,28 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW696459 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Bouwhoogte | 458 mm |
| Uitslag | 82 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 150x150 / 125x125 / ∅11 |
| Verwante producten |











