Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 35 millimeter. Het materiaal van het wiel is PP (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 25 millimeter en de breedte 12 millimeter. De draagkracht is 10 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwielen 10 kg, Zwenkwielen 25 mm, Meubelwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 25mm diameter, PP loopvlak, glijlager
€2,94 (€2,43 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW837300 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 10 Kg |
| Diameter wiel | 25 mm |
| Breedte wiel | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 35 mm |
| Uitslag | 23 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 35x30 / 28x23 / Ø4,2 |








