Dit is een zwenkwiel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, voorloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 290 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). De diameter van het wiel is 250 millimeter en de breedte 60 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 250 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 250mm diameter, rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, voorloop
€64,81 (€53,56 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW357795 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Uitslag | 60 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x110 / 105x75/80 / Ø12 |
| Verwante producten |











