Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 300 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 250 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 950 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 250mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€118,75 (€98,14 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW816191 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 300 mm |
| Uitslag | 74 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













