Dit is een stalen zwenkwiel. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 245 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 800 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€86,37 (€71,38 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW499368 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













