Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 230 mm. De velg is gemaakt van PP (naturel) en het loopvlak is van PP (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 30 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 200 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, PP loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€33,87 (€27,99 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW698055 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 30 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 230 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











