Dit is een zwenkwiel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte is 230 millimeter. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (grijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 51 millimeter. De draagkracht is 80 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwenkwielen met luchtband, Zwenkwielen 50 kg, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, luchtband loopvlak, rollager
€54,35 (€44,92 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW617511 |
| Maximum draagkracht | 80 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 51 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 230 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Profiel | HF-207A |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 200x50 / 2.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |










