Dit is een stalen zwenkwiel. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte is 230 mm. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 48 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 200 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€49,38 (€40,81 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW929161 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 230 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












