Dit is een zwenkwiel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, voorloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 235 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 180 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 400 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 180 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 180mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€92,32 (€76,30 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW800542 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 180 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |












