Dit is een zwenkwiel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 190 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 40 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. De draagkracht is 135 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€25,16 (€20,79 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW854658 |
| Maximum draagkracht | 135 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












