Dit is een stalen zwenkwiel. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte bedraagt 190 millimeter. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 160 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 300 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 160 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€47,82 (€39,52 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW637450 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












