Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 200 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffierblauw van kleur). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 600 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€83,54 (€69,04 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW581781 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 75 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |












