Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 158 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en van het loopvlak TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 32 mm. De naaflengte is 36 mm en het asgat heeft een diameter van 12.1 mm. Het draagvermogen is 90 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€39,70 (€32,81 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW973585 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 90 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 36 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Diameter asgat | 12.1 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 158 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,8 |










