Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 154 mm. De velg is gemaakt van PP (naturel van kleur) en het loopvlak is van PP (naturel). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 34 mm. De naaflengte is 48 mm en het asgat heeft een diameter van 23 mm. Het draagvermogen is 200 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PP loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€29,55 (€24,42 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW462010 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 34 mm |
| Diameter asgat | 23 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











