Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 154 mm. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 36 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het draagvermogen is 200 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€26,00 (€21,49 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW335207 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |













