Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 156 millimeter. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 36 millimeter. De draagkracht is 200 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€24,62 (€20,35 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW974186 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 156 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x80 / 76/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











