Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 154 mm. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 36 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 200 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€29,16 (€24,10 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW998387 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |












