Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 156 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 36 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€29,16 (€24,10 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW433631 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 156 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x80 / 76/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











