Dit is een zwenkwiel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 125 mm. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 100 mm en de breedte 32 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 8.2 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 70 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwenkwielen 50 kg, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€17,69 (€14,62 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW642909 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Diameter asgat | 8.2 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











