Dit is een stalen zwenkwiel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 121 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en het loopvlak is van TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 24 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 70 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€24,66 (€20,38 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 2.HLL0.PVB0
| Artikelnummer | ZW204252 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 24 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 121 mm |
| Uitslag | 35 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 58x58 / 47x47 / 40x40 / ∅6,2 |
| Verwante producten |









