Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 132 millimeter. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 40 millimeter. Het draagvermogen is 450 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€87,60 (€72,40 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW261630 |
| Maximum draagkracht | 450 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 132 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85x3,0 / 80x60 / Ø9 |









