Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 130 millimeter. Het wiel bestaat in zijn geheel uit Ditherm (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 35 millimeter. De naaflengte bedraagt 42 millimeter bij een asgat van 8.2 millimeter. Het draagvermogen is 170 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, Ditherm loopvlak, glijlager
€35,74 (€29,54 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW824601 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 170 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 42 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 8.2 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Ditherm |
| Materiaal loopvlak | Ditherm |
| Bouwhoogte | 130 mm |
| Uitslag | 42 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 80x60 / 2,5 / Ø9mm |
| Verwante producten |











