Dit is een los wiel van staal. Het materiaal van de velg is staal (verzinkt van kleur) en van het loopvlak rubber (kleur zwart). De diameter van het wiel is 400 millimeter en de breedte 72 millimeter. De naaflengte is 90 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. De draagkracht is 385 kg. De lagering bestaat uit een rollager.
Stalen wiel, 400mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€120,82 (€99,85 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW251701 |
| Maximum draagkracht | 385 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 90 mm |
| Breedte wiel | 72 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |








