Dit is een los wiel van het materiaal staal. De velg is gemaakt van staal (kleur rood) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 400 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte is 100 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 335 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Kings tire.
Stalen wiel, 400mm 4.80/4.00-8, luchtband 6PR, kogellager, V-6602, 20mm asgat
€90,94 (€75,16 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW401992 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 335 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6602 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |








