Dit is een los wiel gemaakt van staal. Het materiaal van de velg is staal (verzinkt van kleur) en van het loopvlak rubber (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 300 mm en de breedte 60 mm. De naaflengte is 55 mm en het asgat heeft een diameter van 30 mm. Het draagvermogen is 400 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Haco.
Stalen wiel, 300mm diameter, rubber loopvlak, glijlager
€87,73 (€72,50 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW783501 |
| Merk | Haco |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 55 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 30 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 75 Shore A |






