Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (rood van kleur) en van het loopvlak PU (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 300 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. De draagkracht is 125 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen wiel, 300mm 4.00-4, PU loopvlak anti-lek, kogellager, 25mm asgat
€32,38 (€26,76 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW722330 |
| Maximum draagkracht | 125 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









