Dit is een los wiel gemaakt van staal. Het materiaal van de velg is staal (aluminiumkleur) en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 300 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 400 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Merk: CST.
Stalen wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 6PR, rollager, C-248, 25mm asgat
€84,17 (€69,56 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW159682 |
| Merk | CST |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | C-248 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









