Dit is een los wiel gemaakt van staal. De velg is gemaakt van staal (aluminiumkleur van kleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 300 mm en een breedte van 100 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Kings tire.
Stalen wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 4PR, kogellager, V-8502, 25mm asgat
€75,63 (€62,50 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW132030 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-8502 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









