Dit is een los wiel gemaakt van staal. De velg is gemaakt van staal (aluminiumkleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 300 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 400 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 300 kg, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
Stalen wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 4PR, kogellager, V-5501, 20mm asgat
€68,70 (€56,78 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW235729 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-5501 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











