Dit is een los wiel gemaakt van staal. De velg is gemaakt van staal (aluminiumkleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 224 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Merk: Kings tire.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 6PR, rollager, V-6605, 20mm asgat
€59,67 (€49,31 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW643597 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 224 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











