Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur aluminiumkleur) en van het loopvlak luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 224 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Kings tire.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 6PR, kogellager, V-6605, 25mm asgat
€56,00 (€46,28 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW966409 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 224 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









